अन्तर्वार्ताको नतिजा प्रकाशन सम्वन्धमा

मिति : २०७६/०६/०९

विषय : अन्तर्वार्ताको नतिजा प्रकाशन सम्वन्धमा

 

 

            उपर्युक्त विषयमा यस प्रतिष्ठानबाट मिति २०७६/०८/३¸ ४ र ६ गते  संचालन भएको तपसीलमा उल्लेखित तालिम विषयको अन्तर्वार्तामा छनौट भएका प्रशिक्षार्थीहरुको विवरण प्रकाशन गरिएको व्यहोरा सम्वन्धित सबैलाई जानकारी गराइन्छ । साथै अन्तर्वार्तामा छनौट भएका प्रशिक्षार्थीहरुले मिति २०७६/८/१० गते कार्यालय समयभित्र सम्पर्क राख्न हुन समेत अनुरोध छ । २०७६/८/११ मा विहान १०:०० वजेबाट तालिम शुरु हुने व्यहोरा समेत पुन: जानकारी गराईन्छ ।

 

तपसील

 

अटोमेकानिक्स

 

क्र.सं

आवेदकको नाम थर

ठेगाना

श्री उज्वल गिरी नर्मदेश्वर -८¸ ओखलढुगा
श्री यदुनन्दन घर्ती भिर्कोट .-१¸स्याङ्गजा
श्री श्याम कुमार गुरुङ निलकण्ठ-१४¸धादिऴ
श्री विशाल लामा दोङ तिमाल- ८ ¸काभ्रे
श्री अनुप राई पिपलमाडी -२,  सिन्धुली
श्री बलराम राई चौकीडाँडा -५, भोजपुर
श्री लोकेश महर्जन किर्तिपूर -९, काठमाडौं
श्री सरोज गुरुङ सुनौलावजार-४¸धादिङ्ग
श्री संजिव बानियाँ चन्द्रागिरी -११¸ काठमाडौं
१० श्री सुदिप भुसाल तुल्सीपुर -६, दाङ्ग
११ श्री उज्जल विष्ट गोदावरी -९, ललितपुर
१२ श्री युवराज नेपाली जिलिङ्ग -५, नुवाकोट
१३ श्री राजेन्द्र वस्नेत भिमेश्वर -८, दोलखा
१४ श्री प्रदिप दाहाल मिर्मी -७, दोलखा
१५ श्री किरण बुढाथोकी लम्कीचुहा -१, कैलाली
१६ श्री मिनराज खड्का ढाकाडाम -२, सल्यान
१७ श्री अशोक कुमार न्यौपाने देपालगाउँ-९¸ जुम्ला
१८ श्री सुदिप धरेल नलाङ्ग-४¸ धादिङ्ग
१९ श्री धनिष ओली त्रिवेणी -६, रुकुम पश्चिम
२० श्री दिनेश लामा मोक्तान मझुवा- २, रामेछाप
वैकल्पिक उम्मेदवारहरु
श्री रुपक खत्री गोदावरी -९, ललितपुर
श्री दिनेश थापा रामधुनी -६, सुनसरी
श्री मन्जित रोक्का गोदावरी -९, ललितपुर
श्री श्याम वावु साहा राजविराज -८, सप्तरी
श्री सुजित खड्का वुङ्गमती -८, ललितपुर

 

मोटरसाइकल मर्मत

क्र.सं

आवेदकको नाम थर

ठेगाना

श्री नरेश महर्जन ठेचो -९, ललितपुर
श्री रुपन राई छोरम्वु-४, खोटाङ्ग
श्री सुरज गुरुङ गर्थली -२, सिन्धुपाल्चोक
श्री पासाङ मोक्तान काटाकुटी -१, दोलखा
श्री फुर्वा मोक्तान शैलुङ्ग-३¸ दोलखा
श्री अषमण्ड लामा ललितपुर-३, ललितपुर
श्री संजीब बलामी थानकोट-९¸ काठमाडौं
श्री बाबुराम घर्ति धारापानी-३¸ अर्घाखाँची
 श्री प्रल्हाद गजुरेल जिवनपुर -३¸ धादिऴ
१० श्री याम बहादुर गाहा चिर्तुङ्गधारा -९¸ पाल्पा
११  श्री मनोज डंगोल खोकना- ३¸ ललितपुर
१२ श्री रोशन कुमार महतो वरहथवा -३, सर्लाही
१३ श्री किरण तामाङ रानीगाउँ-४¸ पाँचथर
१४ श्री सुरज छन्त्याल निसीखोला -५, वाग्लुङ्ग
१५ श्री सौगात क्षेत्री रामकोट- ७¸काठमाडौं
१६ श्री भरत कुमार नेपाली नारायणी २ दैलेख
१७ श्री निसाल तामाङ वालकुमारी -२, नुवाकोट
१८ श्री धिरज सिल्वाल ललितपुर- ५¸ललितपुर
१९ श्री महेन्द्र बस्नेत रेसुङ्गा-१ .. गुलमी

 

केश श्रृंगार (व्यूटिसियन)

 

क्र.सं आवेदकको नाम थर ठेगाना
श्री सृष्टि खड्का खत्री गणेशमान चारनाथ-५¸ धनुषा
श्री निशा रावत कमलबजार -९, अछाम
श्री सविना राई धरान उ.म.न.पा.-१३¸ सुनसरी
श्री कल्पना कुमारी यादव सम्सी -१¸ महोत्तरी
श्री रेनुका यादव विराटनगर -१८, मोरङ्ग
श्री कल्पना वि.क. मार्तडी-८¸ वाजुरा
श्री गोमा चौलागाई हेटौडा -५¸ मकवानपुर
श्री ममता कुमारी मण्डल कटहरी -४, मोरङ्ग
श्री रुजा  ढुगांना त्रियुगा -१५¸उदयपुर
१० श्री पूजा सुनार वेदकोट -११¸ कञ्चनपुर
११ श्री सिर्जना याखा सुम्वेक- ४¸ इलाम
१२ श्री कृष्ण माया श्रेष्ट दराउनेपोखरी-५¸ काभ्रे
१३ श्री कविता धर्तिमगर मादी -२¸ रोल्पा
१४ श्री कृपा रिजाल का.म.न.पा.१४¸ काठमाडौं
१५ श्री सुरुची मल्ल गजेडी-७¸ रुपन्देही
१६ श्री मन्दिरा श्रेष्ठ स्वल्पाठाना- ३¸ सिन्धुली
१७ श्री कृष्ण खरेल करहिया -४¸ रुपन्देही
१८  श्री सुनिता ढुङेंल महादेवस्थान -२¸ काभ्रे
१९ श्री रज्मा खातुन भिमसेनथापा -६¸गोरखा
२० श्री हिमा देवी खवास जमुना -५¸ इलाम
बैकल्पिक उम्मेदवार
श्री निशा श्रेष्ट ललितपुर-१२¸ललितपुर
श्री सोफिया मल्ल गजेडी-७¸ रुपन्देही
श्री अर्चना कुमारी  यादव पर्सादेवाङ्ग -२¸महोत्तरी
श्री कृष्णश्वरी दुवाल भक्तपुर -५¸ भक्तपुर
श्री सर्मिला वि.क. तामाकोशी गा.पा.१¸ दोलखा